Prosinec 2011

Baloo

16. prosince 2011 v 17:19 Naši koně


Hubert 2011

16. prosince 2011 v 16:45 Akce
Letošní Hubert se velmi vydařil! Počasí nám přálo, atmosféra byla skvělá, koně divocí a nikomu se nic nestalo:-) Letos jelo celkem 17 koní a jeden koňobus. Každým rokem nás přibývá, což je skvělé.
Vyrazilo se v plném počtu směrem na Žďár po silnici. Dole u rybníka jsme vjeli na pole a že se bude klusat:-) nevím, kde se stala chyba, ale většina koní nacválalo a někteří se vezli daleko daleko před lišku. takže první flašky byly na světě:-) Poté se to trošinku uklidnilo a pokračovalo se krokem dolů směrem od lesa po louce. A opět, že se bude klusat. Z kpce, takže si dovedete představit jak to u některých nedočkavců dopadlo. Opět se urodilo pár flašek:-)
Po chvíli zklidnění a jízdy za koňobusem se najelo opět na louku, kde se nám koníci kapánek rodivočeli a opět někteří předběhli lišku. A že ta liška byla opravdu lišácká:-D
Potom jsme se rodělili. Otrlejší jeli za liškou, méně odvážní za koňobusem po cestě. Na cvalovce se jen klusalo, všechno bylo v klidu, pak jsme v poklidu přecválali pole. Pak jsme se opět všichni dali dohromady a jelo na místo, kde se zapálil táborák. Skočili jsme si přes překážku a opekli párečky a popíjeli panáčky:-)
Do stájí jsme dorazili spokojení a unavení. Postarali jsme se o koně, nakrmili a pak se začlo slavit. A že teda byla sranda! PUž se všichni těšíme na příštího Huberta!

Všechny fotky od Lucky najdete ZDE