Leden 2011

Hubert 2010

30. ledna 2011 v 22:12 Akce
Letošní Hubert se pyšnil krásným počasím, ale také se jej zúčastnili téměř všichni koně z naší stáje. Pod sedlem bylo 14 koní a 2 byli zapřaženi v bryčce.
Trasa vedla přes Kněží horu, kde proběhlo také první focení a posilňování:-) Koně byli natěšení, nemálo jezdců mělo nějaký ten "problémek" když se vyjelo na louku. Ale všichni jsme to zvládli bravurně, žádný honění, jen lehce poklusnout, ať nepopadáme:-) Ovšem ne všichni koně byli stejného názoru:-)
Dále se pokračovalo přes cvalovku nahoru na louku k bedně, kde jsme se hromadně vyfotili. Dostihli nás tři bikeři, kteří se s náma posilnili slivovicí a my pak pokračovali dále přes jetelinu. Tam se to však jaksi zvrhlo a ani nevíme jak, ale najednou jsme byli na druhé straně pole:-D Jízda jako o závod. Postupně se nám podařilo koně uklidnit a šlo se k již tradiční překážkové dráze, kterou jsme s Bárou připravily. nechyběl slalom, ovšem kapánek netradiční. Dále maá skoková překážka, osmička, průjezd uličkou, zastavení a couvání. Zvladli to všichni koně, někteří jezdci si to zkusili i s jiným koněm. Poté jsme koně odvedli do stáje, postarali se o ně a šli opékat párky.Oheň byl tentokrát na jízdárně, takže jsme to neměli daleko:-) Po večerním krmení jsme pak zapíjeli až do pozdních hodin.
Hubert 2010 se opravdu vydařil a doufám, že i ten letošní bude stát za to:-)

Zde pár fotek, zbytek najdete níže na odkazu, z kapacitních důvodů:-)

dg
jkhb
gcf
sydc
DC