Vyjížďky na koních

16. října 2007 v 19:27
Okolí Petrovic je jako stvořené pro vyjížďky na koních. Od pomalých krokovek až po trasy pro zkušenější jezdce, od klikatých lesních pěšinek po dlouhé rozsáhlé louky. Sem tam nějaký padlý strom, potok a v létě osvěžující rybník:-) Máme mnoho tras, které se dají různě kombinovat a věřte mi..neomrzí Vás ani jedna z nich. Pořád je na co se dívat. Moravský kras je krásný.
Před samotnou jízdou se Vás zeptáme, jak jste na tom s jezdeckými dovednostmi, je Vám přredloženo Prohlášení, které, pokud chcete jet, musíte vyplnit a podepsat. Helma a čapsy Vám budou zapůjčeny.
V naší stáji se jezdí na vyjížďky dlouhé 1 hodinu, po domluvě i hodinu a půl, déle ne, koně jsou maximálně vytíženi a chodí několikrát denně. Jezdí se v doprovodu zkušeného instruktora a vyjížďka je vždy uzpůsobena nejslabšímu jezci. Pokud se jedná o hodně malé dítě nebo někoho, kdo se opravdu hodně bojí, může vyjížďku absolvovat s vodičem nebo být veden instruktorkou na koni.
Koně jsou velmi hodní a zvyklí na nejezdce. Naše koně známe a víme, co si dovolit, který kůň pro kterého jezdce bude nejvhodnější. I lidé, kteří na koni nikdy neseděli se na našich koních mohou kochat krásami Moravského krasu v terénu.

olk
zct
uzf
z
ul
vhg
vhj
qf

Těšíme se na Vás!

 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama