Říjen 2007

Reportér u oveček

16. října 2007 v 19:27 Ovečky
V zimě byla o našich ovečkách napsána reportáž, která vyšla v Rovnosti. Opět jsme obdrželi fotky, které můžu zveřejnit. Pan reportér ovčín navštívil zrovna v době bahnění, kdy byl ovčín plný malinkých jehňátek.

Ivka a miminka
Míra s prckama
Taky chceme papat
Blbůstky, na ty vás užije co, prcci:-)

Jako bodygardi:-)
Vláďa - reportér s prckem:-)


Vyjížďky na koních

16. října 2007 v 19:27
Okolí Petrovic je jako stvořené pro vyjížďky na koních. Od pomalých krokovek až po trasy pro zkušenější jezdce, od klikatých lesních pěšinek po dlouhé rozsáhlé louky. Sem tam nějaký padlý strom, potok a v létě osvěžující rybník:-) Máme mnoho tras, které se dají různě kombinovat a věřte mi..neomrzí Vás ani jedna z nich. Pořád je na co se dívat. Moravský kras je krásný.
Před samotnou jízdou se Vás zeptáme, jak jste na tom s jezdeckými dovednostmi, je Vám přredloženo Prohlášení, které, pokud chcete jet, musíte vyplnit a podepsat. Helma a čapsy Vám budou zapůjčeny.
V naší stáji se jezdí na vyjížďky dlouhé 1 hodinu, po domluvě i hodinu a půl, déle ne, koně jsou maximálně vytíženi a chodí několikrát denně. Jezdí se v doprovodu zkušeného instruktora a vyjížďka je vždy uzpůsobena nejslabšímu jezci. Pokud se jedná o hodně malé dítě nebo někoho, kdo se opravdu hodně bojí, může vyjížďku absolvovat s vodičem nebo být veden instruktorkou na koni.
Koně jsou velmi hodní a zvyklí na nejezdce. Naše koně známe a víme, co si dovolit, který kůň pro kterého jezdce bude nejvhodnější. I lidé, kteří na koni nikdy neseděli se na našich koních mohou kochat krásami Moravského krasu v terénu.

olk
zct
uzf
z
ul
vhg
vhj
qf

Těšíme se na Vás!


Dostihy Brno 2006

6. října 2007 v 20:02 Akce
Dostihy se konali na dráze v Brně. Naše koníky, tj. Kauri a Nicka doprovázela početná ekipa našich členů i nečlenů:-). Nanki běžel svůj první dostih, spolu s Kauri, která už je "starej mazák". Kauri, na níž jel Míra byla druhá a Nik s Michalem pátý.

Vykládání koníků, Kauri....pak Niči
To je podpora:-)
Naši žokejové, ještě v civilu..
....a tady už v dresech:-)
Že by domluva na taktice?:-)
Hlavně koníky pořádně provést..
...správně nasedlat..
..v padocku
Po dostihu...